Spotkanie Motor Lublin - Śląsk Wrocław II, wynik końcowy 3-0

Motor Lublin - Śląsk Wrocław II 3-0. Dnia 2023-04-01 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Motor Lublin a Śląsk Wrocław II.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Motor Lublin a Śląsk Wrocław II wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: K. Welniak 11' 1-0 K. Welniak 39' 2-0 R. Krol 45' 3-0

Żółte kartki Motor Lublin:

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Mlynarczyk 39' P. Calinski 76' O. Wypart 79'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak M. Mlynarczyk wielokrotnie gwarantują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż zmagania przynudzają. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich drużyn jak Motor Lublin oraz Śląsk Wrocław II z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Arena Lublin.