Na obiekcie Arena Lublin dnia 2023-08-19 15:30 miało miejsce spotkanie Motor Lublin - Górnik Łęczna zakończone wynikiem 0-1

Motor Lublin - Górnik Łęczna, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-08-19 15:30 na stadionie Arena Lublin rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Motor Lublin a Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin a Górnik Łęczna zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: E. Kryeziu 90' 0-1

Żółte kartki Motor Lublin: K. Spiewak 78'

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Tychy 71 natomiast Górnik Łęczna z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak K. Spiewak E. Kryeziu bardzo często zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska przynudzają. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Motor Lublin oraz Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Arena Lublin.