Polonia Warszawa vs Motor Lublin, wynik spotkania 0-1

Polonia Warszawa vs Motor Lublin zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Polonia Warszawa a Motor Lublin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2023-08-26 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Polonia Warszawa a Motor Lublin.

Gole strzelali: B. Wolski 77' 0-1

Żółte kartki Polonia Warszawa: P. Marciniec 90'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Wojtkowski 17' M. Krol 84'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Polonia Warszawa stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Wisla Krakow.

Coraz częściej wierni fani śledzą starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak P. Marciniec K. Wojtkowski stale sprawiają wspaniałym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż zmagania nas męczą. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, przepiękne gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Polonia Warszawa i Motor Lublin i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.