Mecz pomiędzy Motor Lublin i Wisla Plock dnia 2023-11-05 17:00 na stadionie Arena Lublin: 2-2

W emocjonującym meczu zmagali się dziś zespoły Motor Lublin i Wisła Płock w ramach 14. kolejki I Ligi. Mecz rozgrywany na Arenie Lublin przyniósł widowiskowe starcie, które zakończyło się remisem 2-2. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną walkę, 1-1. . Szczegóły meczu oraz dla sędziującego możemy znaleźć poniżej.

Sprawozdanie z meczu

Wczorajszy mecz pomiędzy Motor Lublin a Wisła Płock dostarczył kibicom emocji do samego końca. Spotkanie, które odbyło się na Arena Lublin, zakończyło się remisowym wynikiem 2-2, ale pełne było zwrotów akcji i pięknych bramek.

Na początku spotkania, już w 2. minucie, P. Ceglarz zdobył gola dla gospodarzy, dając im prowadzenie 1-0. Jednakże, Wisła Płock odpowiedziała bramką L. Sekulskiego w 17. minucie, wyrównując tym samym wynik na przerwę.

W drugiej połowie meczu, P. Szarek ponownie poprowadził Motor Lublin, zdobywając bramkę w 63. minucie, po asyście P. Ceglarza. Sytuacja wydawała się korzystna dla drużyny gospodarzy, ale w doliczonym czasie gry, K. Janus z Wisły Płock strzelił bramkę, ustalając wynik spotkania na 2-2.

Mecz był również pełen napięcia kartkami - żółtymi kartkami ukarani zostali m.in. S. Rudol, K. Palacz, czy F. Wojcik z Motoru Lublin, a także J. Gric i K. Janus z Wisły Płock.

Nie zabrakło także emocji związanych z kartkami czerwonymi, S. Rudol z Motoru Lublin został wyrzucony z boiska po otrzymaniu drugiej żółtej kartki.

Mimo remisu, atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice na pewno nie będą żałować, że wybrali ten mecz. Wielkie brawa dla obu drużyn za walkę do samego końca!

Następne mecze dla Motor Lublin to starcia z Zniczem Pruszków, Resovią Rzeszów oraz Podbeskidziem. Z kolei Wisła Płock zmierzy się z Odrą Opole, Zniczem Pruszków oraz Resovią Rzeszów.