Dnia 2023-08-13 16:00 odbyło się spotkanie między Nieciecza oraz Motor Lublin - wynik 0-2

Dnia 2023-08-13 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Nieciecza a Motor Lublin.

Pierwsza połowa meczu między Nieciecza a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: B. Wolski 50' 0-1 P. Ceglarz K. Spiewak 77' 0-2

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 36' A. Radwanski 76'

Żółte kartki Motor Lublin: F. Wojcik 51' B. Zbiciak 61' L. Budzilek 72'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Nieciecza stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Stal Rzeszów.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle fascynujące starcia w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo M. Ambrosiewicz F. Wojcik stale zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty i bramki zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami ligowymi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Nieciecza oraz Motor Lublin z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.