Mecz między Motor Lublin i Pogoń Grod. Mazowiecki dnia 2022-04-09 14:00 na stadionie Arena Lublin - 1-0

W dniu 2022-04-09 14:00 na stadionie Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Pierwsza część spotkania między Motor Lublin a Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: T. Kolbon 13' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 25' K. Rozmus 75' R. Krol 89'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. Apolinarski 40' D. Jaron 82'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków.

Kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak M. Cichocki J. Apolinarski często gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między graczami zdarzają się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to mecze mało interesujące. Dlatego więc warto przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Motor Lublin i Pogoń Grod. Mazowiecki w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Arena Lublin.