Spotkanie pomiędzy Hutnik Kraków i Motor Lublin dnia 2022-02-26 12:00: wynik 0-2

Hutnik Kraków kontra Motor Lublin, wynik końcowy 0-2. Dnia 2022-02-26 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Hutnik Kraków a Motor Lublin.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Hutnik Kraków oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: T. Swędrowski 33' 0-1 A. Jurkowski 54' 0-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: S. Zalepa 31' M. Drag 57' A. Jurkowski 62'

Żółte kartki Motor Lublin: K. Rozmus 65'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny sędzia meczu to S. Tarnowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Hutnik Kraków stawi czoła Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków a Motor Lublin podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Bełchatów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych graczy drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. S. Zalepa K. Rozmus raz za razem sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami są zażarte, nie często okazuje się, iż są to widowiska nudne. Wielokrotnie obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, bezlitosne faule gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Hutnik Kraków oraz Motor Lublin i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.