Spotkanie Wisła Puławy vs Motor Lublin zakończone wynikiem 3-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisła Puławy oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-05-22 10:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Wisła Puławy a Motor Lublin.

Gole strzelali: K. Puton 15' 1-0 A. Paluchowski 20' 2-0 E. Drozdowicz 68' 3-0

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Cheba 35' L. Wiech 64' E. Furtado 76'

Żółte kartki Motor Lublin: W. Blyszko 19' K. Rozmus 28'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Wisła Puławy stanie naprzeciw Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami oraz natomiast Motor Lublin z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczni kibice z zapałem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak D. Cheba W. Blyszko raz za razem zapewniły swoim fanom wrażenia z najwyższej półki. Stale zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami są zażarte, nie często bywa, iż mecze nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Wisła Puławy oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR.