Motor Lublin - Radunia Stężyca, wynik spotkania 2-2

Motor Lublin - Radunia Stężyca 2-2. W dniu 2022-05-14 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Motor Lublin oraz Radunia Stężyca.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin a Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: D. Retlewski 10' 0-1 R. Stępień 25' 0-2 S. Murawski 78' 1-2 W. Błyszko 80' 2-2

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 28' D. Mandricenco 43' M. Michota 90'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 31' D. Bashlay 58' J. Kopania 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: M. Orlowski 60'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Kukla. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Motor Lublin stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Bełchatów oraz . Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące potyczki w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Cichocki P. Szur nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz bramki, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się, że zmagania nudzą kibica. To też warto oglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Motor Lublin i Radunia Stężyca w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Arena Lublin.