Spotkanie Hutnik Kraków kontra Motor Lublin zakończone wynikiem 1-3

Hutnik Kraków kontra Motor Lublin, wynik końcowy 1-3. W dniu 2022-09-25 09:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się Hutnik Kraków i Motor Lublin.

Pierwsza połowa meczu między Hutnik Kraków i Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: J. Szuta 14' 0-1 R. Król 27' 0-2 L. Jagodziński 80' 0-3 K. Szewczyk 90' 1-3

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Urban 26'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Ceglarz 57' P. Kusinski 88'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Hutnik Kraków stanie naprzeciw Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Motor Lublin podejmie Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Wielu kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak D. Urban P. Ceglarz stale serwują kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na ostre faule, wyjątkowe asysty i gole gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że potyczki męczą. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East. Hutnik Kraków i Motor Lublin i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Suche Stawy.