Dnia 2024-03-09 14:00 miało miejsce spotkanie między Motor Lublin oraz Polonia Warszawa: 1-1

W sobotę, 9 marca 2024 roku, na stadionie Arena Lublin, drużyny Motor Lublin i Polonia Warszawa zmierzyły się w ramach 23. kolejki I ligi. Mecz zakończył się remisem 1-1, po tym jak wynik na przerwę wskazywał prowadzenie 1-0 dla gospodarzy. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Motor Lublin - Polonia Warszawa 1-1: Remis po zaciętym starciu na Arenie Lublin

W środowe popołudnie na Arena Lublin odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Motoru Lublin a Polonią Warszawa w ramach 23. kolejki I ligi. Mecz zakończył się remisem 1-1, po emocjonujących 90 minutach rywalizacji.

W pierwszej połowie to gospodarze objęli prowadzenie dzięki bramce zdobytej przez S. Mráza w 23. minucie spotkania. Motor Lublin kontrolował przebieg gry, a zawodnicy Polonii mieli trudności z przełamaniem defensywy rywali.

Po przerwie goście z Warszawy zdecydowanie zwiększyli swoje tempo i starali się odrobić straty. W 77. minucie udział w bramce na wagę remisu wziął S. Kobusiński, który skutecznie pokonał bramkarza Motoru.

Spotkanie obfitowało w zacięte pojedynki na środku boiska, co skutkowało kilkoma ostrzeżeniami dla zawodników obu drużyn. Żółte kartki otrzymali m.in. P. Ceglarz, S. Mráz, czy K. Kruk z Motoru Lublin oraz piłkarze gości.

Na stadionie panowała wspaniała atmosfera, kibice dopingowali swoje zespoły przez całe spotkanie. Sędzia główny P. Gryckiewicz miał pełne ręce roboty, pilnując rygoru i fair play na boisku.

Po tym remisie Motor Lublin będzie się teraz przygotowywał do kolejnych meczów z zespołami Stal Rzeszów, Tychy 71 i Wisła Kraków. Natomiast Polonia Warszawa zmierzy się z Wisłą Płock, Zniczem Pruszków i Resovią Rzeszów.