Spotkanie Olimpia Elbląg kontra Motor Lublin, wynik 1-1

Olimpia Elbląg kontra Motor Lublin, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Motor Lublin zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-11-12 13:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg oraz Motor Lublin.

Gole strzelali: A. Stasiak 10' 1-0 R. Krol 44' 1-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: P. Jakubczyk 38' A. Piekarski 81'

Żółte kartki Motor Lublin: A. Najemski 88'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn a Motor Lublin zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Kalisz.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu z entuzjazmem śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak P. Jakubczyk A. Najemski nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż mecze przynudzają. Trafiamy na wyjątkowe asysty i gole, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Olimpia Elbląg i Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.