Dnia 2023-03-11 13:45 na stadionie Stadion OSRiR odbyło się spotkanie pomiędzy Kalisz oraz Motor Lublin zakończone wynikiem 0-1

Kalisz kontra Motor Lublin, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kalisz i Motor Lublin wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-03-11 13:45 na stadionie Stadion OSRiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 22 pomiędzy Kalisz a Motor Lublin.

Gole strzelali: K. Welniak 38' 0-1

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 39' F. Kendzia 48'

Żółte kartki Motor Lublin: M. Rybicki 9' M. Gasior 45' S. Rudol 51' 61' A. Najemski 65' K. Wojtkowski 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Stomil Olsztyn natomiast Motor Lublin z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Śląsk Wrocław II.

Wielu fanów z entuzjazmem śledzi poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak M. Gawlik M. Rybicki nierzadko zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty i bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych drużyn jak Kalisz i Motor Lublin w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion OSRiR.